2021.11.19
Csomagoló-címkéző, Budaörs

Munkavégzés helyszíne: Budaörs

Hosszú távú munkalehetőséget ajánlunk, ahol segítjük új munkatársaink mielőbbi betanulását, folyamatos visszajelzéssel támogatjuk fejlődését, beilleszkedését.

Munkaidő: 7:30-16:00-ig, hétfőtől-péntekig, 8 órában.

Feladatok: Termékek csomagolása, címkézése, fóliázása

Elvárások:

  • Jó kézügyesség, precizitás, gyakorlatiasság
  • Fizikai terhelhetőség, teljesítményorientált hozzáállás
  • Monotónia tűrés
  • Jó számolási készség
  • Megbízhatóság és rugalmasság
  • Alkalmazkodó és együttműködési készség
  • Szabálykövető magatartás, minőségügyi megfelelőség betartása
  • Önálló és Csapatmunkára való készség

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony munkaszerződéssel
  • Stabil - hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás (heti 40, 36, vagy 24 óra/hét)
  • Céges buszjárat Érd központjából
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Összetartó, segítőkész Munkacsapat
  • Betanulási idő

 Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Egyéb Állásajánlatok
2022.03.07

Megváltozott munkaképességű munkatársunkat várjuk.

2022.01.24

Kedves Álláskeresők!

2021.11.19

Csomagoló-címkéző munkakörbe várjuk új munkatársaink jelentkezését.

OK