2021.11.15
Ügyfélkapcsolati képviselő – (kereskedelmi képviselő)

Feladatok:

      • vállalkozási területünk új partnerek bevonásával történő bővítése
      • meglévő partnercégekkel való kapcsolattartás
      • szolgáltatási portfoliónk értékesítése
      • cégünk bevételének és ügyfélszámának növelése

Elvárások:

      • értékesítési tapasztalat, FMCG szektorban szerzett több éves tapasztalat előny
      • udvarias, etikus, határozott, céltudatos attitűd
      • kreatív, problémamegoldó, gyakorlatias hozzáállás
      • dinamikus, eredmény és sikerorientált, terhelhető személyiség
      • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk:

      • versenyképes juttatási csomag
      • céges gépkocsi
      • üzleti laptop, céges telefon
      • heti 40 órás főállás, határozatlan idejű munkaszerződéssel
      • munkaidő 8:00 – 16:00

Munkavégzés helyszíne: Érd és Budapest környéke

Jelentkezését a naf@naf.hu email címen önéletrajzának és motivációs levelének megküldésével várjuk.

Egyéb Állásajánlatok
2021.11.19

Csomagoló-címkéző munkakörbe várjuk új munkatársaink jelentkezését.

2021.11.19